Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy

Książka jest przypisana do serii/cyklu ""Jedność" dla Dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
978-83-7660-002-4
Dorota Smakuje

Cecylka Knedelek i gąska Waleria siedziały właśnie w swoim przytulnym salonie na swej wygodnej zielonej kanapie, gdy nagle, czy dacie wiarę, obie dokładnie w tym samym momencie poczuły ochotę na małe co nieco, na małą pożywną przekąskę. Nie była to jednak pora śniadania, więc płatki owsiane nie wchodziły w grę, nie była to także pora obiadu, więc pomidorowa zupa z kwaśną śmietanką także nie była potrawą na miejscu. Była to jednak idealna pora na smakowite i pożywne kanapki. Cecylka Knedelek i gąska Waleria przygotowały ich tak dużo, że z pewnością starczy również dla Was. Czy macie się ochotę poczęstować?

Odbiorcy:
– dzieci, które z radością przeczytają kanapkową opowiastkę i staną się mistrzami w przygotowywaniu kanapek.
– rodzice, którzy poszukują dla dzieci wyjątkowej, wartościowej i pełnej humoru książki.
Dlaczego warto nabyć tę książkę
– to kolejny tom przygód rezolutnej Cecylki Knedelek i jej psotnej przyjaciółki gąski Walerii – zabawna i ciepła lektura dla dużych i małych czytelników.
– zawiera łatwe w wykonaniu przepisy na smakowite kanapki, które udadzą się po prostu każdemu.
– rozbudza w dzieciach kulinarne pasje.

Cecylka serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców do wesołej i bezpiecznej zabawy na www.cecylkaknedelek.pl

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/