Obóz treningowy. Co najlepsi robią lepiej niż ktokolwiek inny. Opowieść o doskonałości

Tłumaczenie: Marta Czub
Wydawnictwo: MT Biznes
Training camp. A Fable About Excellence. What the Best do Better than Everyone Else
978-83-7746-400-7
Motywacja, Coaching, Football
popularnonaukowa
Typhoon

"Obóz treningowy" Jona Gordona to wzruszająca historia o człowieku, który pokonuje swoje lęki na drodze do zwycięstwa. W czasie tej podróży zdobywa bardzo cenną lekcję - dowiaduje się, kim jest, gdy przejmuje kontrolę nad swoim życiem. Ty też zdobądź większą wiarę we własne siły. Przeczytaj "Obóz treningowy".

źródło opisu: Wydawnictwo MT Biznes, 2012

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/

Typhoon | 2013-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2013

"Obóz treningowy" to opowieść o przezwyciężaniu własnego leku, a stawianiu czoła przeciwnością, to swoisty poradnik co robić i jak robić aby osiągnąć w życiu sukces. Nie ważne czy jesteśmy robotnikiem, sportowcem, czy pracownikiem biurowym, każdy z Nas może dążyć do "doskonałości" bo to właśnie powinien być cel każdego człowieka, a jak wiadomo ludzi wybitnych nie da się zastąpić. Pozycja ta, choć osadzona w realiach sportowych, pokazuje Nam jak żyć aby coś po sobie pozostawić, że tak naprawdę jest to Nasz obowiązek wobec społeczeństwa. Naprawdę gorąco polecam "Obóz treningowy", bo może On wywrzeć na Ciebie znaczący wpływ, który przyczyni się do zmiany Twoje życia na choć trochę lepsze.

jud123 | 2013-07-27

Polecam ją wszystkim, którym brak wiary w siebie, swoje siły w osiąganiu marzeń, tym, którzy chcą być coraz lepsi, ale w zgodzie ze sobą, tym, którzy dążą do samorozwoju.

Artur | 2017-08-25
Przeczytana: 26 sierpnia 2017