Okładka książki Obóz treningowy. Co najlepsi robią lepiej niż ktokolwiek inny. Opowieść o doskonałości Jon Gordon
Jon Gordon Wydawnictwo: MT Biznes popularnonaukowa
popularnonaukowa
Training camp. A Fable About Excellence. What the Best do Better than Everyone Else
MT Biznes
2009-01-01
2009-01-01
978-83-7746-400-7
Marta Czub
Motywacja Coaching Football

"Obóz treningowy" to opowieść o przezwyciężaniu własnego leku, a stawianiu czoła przeciwnością, to swoisty poradnik co robić i jak robić aby osiągnąć w życiu sukces. Nie ważne czy jesteśmy robotnikiem, sportowcem, czy pracownikiem biurowym, każdy z Nas może dążyć do "doskonałości" bo to właśnie powinien być cel każdego człowieka, a jak wiadomo ludzi wybitnych nie da się zastąpić. Pozycja ta, choć osadzona w realiach sportowych, pokazuje Nam jak żyć aby coś po sobie pozostawić, że tak naprawdę jest to Nasz obowiązek wobec społeczeństwa. Naprawdę gorąco polecam "Obóz treningowy", bo może On wywrzeć na Ciebie znaczący wpływ, który przyczyni się do zmiany Twoje życia na choć trochę lepsze.

Polecam ją wszystkim, którym brak wiary w siebie, swoje siły w osiąganiu marzeń, tym, którzy chcą być coraz lepsi, ale w zgodzie ze sobą, tym, którzy dążą do samorozwoju.

ciekawa, inspirująca

ciekawa, inspirująca