Boginie w każdej kobiecie

Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
8360207380
poradniki

Nowatorskie, nieznane jeszcze na polskim rynku wydawniczym ujęcie psychologii kobiety. Kariera czy rodzinaa Namiętny romans czy stabilne małżeństwoa Kompromis czy ostra rywalizacjaa Pieniądze czy satysfakcja z pracya Takie decyzje nie są łatwe, bo na naszą psychikę wpływają różne, czasem sprzeczne siły wewnętrzne, przez Autorkę przedstawiane pod postacią greckich bogiń. Hera pogania: Kiedy wreszcie wyjdziesz za mąża . Dla Demeter najważniejsze są dzieci. Używaj życia póki czas kusi Afrodyta. Jeśli chcesz zrobić karierę, musisz skupić się tylko na tym ostrzega Atena. Której posłuchaća Jak dokonywać mądrych wyborówa O tym właśnie pisze Jean Shinoda Bolen: jak pogodzić swoje wewnętrzne boginie, by żyć w zgodzie z własną prawdziwą naturą.

nania | 2016-10-28
apreelo | 2016-10-20