Gdzie wzrok nie sięga

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Out of sight
literatura amerykańska
neska

Pełniąca obowiązki szeryfa Stanów Zjednoczonych Karen Sisco udaje się do Glades, jednego ze średnio bezpiecznych więzień Florydy, żeby dostarczyć urzędowe dokumenty. Jack, trzykrotny pechowiec odsiadujący trzydziestoletni wyrok, ucieka, próbując ocalić resztki swego życia. Ich drogi się splatają... Nikt jednak bardziej nie chce schwytać Jacka niż Karen - nawet jeśli będzie musiała pierwsza do niego strzelić. Nieprawdopodobna miłość!

The New York Times:
"Fascynująca opowieść pełna ekscentrycznych postaci, zabawnych zdarzeń, barwnych miejsc, dialogów z życia wziętych".

Publishers Weekly:
"Komedia czarna jak smoła, ostry romans i trzymający w napięciu dramat kryminalny".

The Washington Post:
"Leonard to niezrównany mistrz kryminalnego dreszczowca".

Na podstawie tej książki został stworzony film "Co z oczu, to z serca".

źródło opisu: Wydawnictwo Zysk i S-ka, 1999

źródło okładki: http://zysk.com.pl/