Sekty i Fakty. Kwartalnik informacyjno-profilaktyczny. Nr 2007/4

Wydawnictwo: Maternus Media
czasopisma

„Sekty i Fakty” to kwartalnik zajmujący się szeroko pojętą problematyką sekt i nowych ruchów religijnych. Spełnia funkcje informacyjne i profilaktyczne. Redakcja współpracuje z wybitnymi autorytetami w tej dziedzinie z kraju i z zagranicy, z ośrodkami informacji o sektach, a także z wieloma redakcjami pism o podobnym profilu ukazujących się na wschodzie i zachodzie Europy. Jest to jedyne ogólnopolskie i największe w naszym kraju pismo tego rodzaju, jest też jednym z największych w Europie. W kwartalniku jest zarówno miejsce dla artykułów specjalistycznych, naukowych, teologicznych przeznaczonych dla wąskiego grona specjalistów; nauczycieli, katechetów, psychologów, itp., jak również porady, wskazówki, informacje dla osób bezpośrednio dotkniętych problemem sekt lub najbardziej narażonych na destrukcyjną działalność niebezpiecznych kultów ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży. Redakcja organizuje międzynarodowe sympozja i jest zapraszana na podobne w kraju i zagranicą.

W numerze 33 przeczytamy m.in. na temat: Przyczyn popularności niekonwencjonalnych metod leczenia, Fałszywych uzdrowicieli, Niby-terapii w wykonaniu sekty Niebo, Huny czyli wiedzy tajemnej, Czy świadkowie Jehowy zbliżają się do katolicyzmu?, a także o byłych betankach.

źródło okładki: www.maternus.pl

Nele Neuhaus

Kształt nocy
Tess Gerritsen

6,67 (3 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!