Moto de Marco
motor, motocykl, motocyklista
Ag2S

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może wybrać się na przejażdżkę motorem Marka!

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

Izabela | 2018-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2018

Książeczka w sam raz dla malucha. Niezwykle barwne ilustracje zwracają w sposób szczególny uwagę dziecka. Do tego historyjka przedstawiona jest w formie krótkiego tekstu wierszowanego. Na końcu opowiastki można sprawdzić jak bardzo dziecko było zaangażowane w lekturę zadając mu kilka zagadek. Dziecko ma też szansę poczuć się jak sam bohater tytułowy wklejając na stronie końcowej swoje zdjęcie i być niczym motocyklista Marek. Hi hi... Wada książeczki jest taka, że nie ma ona zbyt szczególnych walorów edukacyjnych. Cóż...to poprostu ot taka zwykła historyjka i tyle... Ale mimo wszystko wzbudza zainteresowanie u malucha. Polecam.

Justyna | 2016-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2016

Książeczkę kupiłam na prezent dla małego chłopczyka. Barwne ilustracje i ciekawy wierszyk zainteresuje nie jednego maluszka. Polecam

Magcich | 2017-11-09
pasjonatka | 2017-05-06