Train de Bastien
kolejka, kolejarz, maszynista, pociąg
Ag2S

Historyjka, dzięki której dziecko może identyfikować się z bohaterem i puścić wodze swojej fantazji. Na końcu tej ślicznie ilustrowanej książeczki mały Czytelnik znajdzie zagadki oraz miejsce na wklejenie własnej fotografii – teraz i On może być maszynistą kolejki Błażeja!

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/

wiola | 2015-04-25

Kolejna z serii Mały Chłopiec, książeczka barwna, ma grube karty z połyskiem. Treść też niczego sobie, ląduje na półeczce synka jako jedna z obecnie naj naj :)

Maria Tarczyńska | 2015-02-11

Moje 10 miesięczne dziecko jest teraz chore i musi mieć inhalacje. Nie jest łatwo utrzymać na miejscu małego brzdąca ale wierszowane historyjki z serii Mały Chłopiec mi w tym pomagają. Akurat ta jakoś nie bardzo mi się podoba bo wierszyk jest mało rytmiczny. Ale ilustracje są ładne i córeczce się podobają. Format odpowiedni dla dzieci chyba trochę starszych niż moje - muszę jej pomagać ją trzymać i przewracać strony. Okładka gruba, miękka i zaokrąglona na rogach. Strony twarde, śliskie też zaokrąglone. Bezpieczne i możliwe do przetarcia po obślinieniu :P

Kolejka Błażeja w tej książce poznajemy Błażeja, który jest motorniczym kolejki wraz z nim mały czytelnik może bliżej poznać na czym polega praca motorniczego i z czym musi się zmagać taka osoba. Pani Emilie zabiera malucha wspaniałą przejażdżkę pociągiem.

bisonen | 2018-01-05
Patrycja | 2017-12-31