Kochaj mnie zawsze

Seria: Love&Story
Wydawnictwo: Amber
Love Me Forever
Irena

Do posiadłości Sherring Cross, zamieszkanej przez księcia Davlina St. Jamesa, jego młodą małżonkę i synka przybywa Kimberly Richards, córka hrabiego Amburough. Hrabia, gbur i despota, wysłał córkę do księcia, by ten pomógł jej znaleźć męża. Obecność córki w domu jest mu niewygodna ze względu na planowane nowe małżeństwo. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności do Sherring Cross przybywa w tym samym czasie Lachlan MacGregor, właściciel podupadłego zamku w górach północnej Szkocji, mężczyzna młody i piękny, niestety, o mrocznej przeszłości. Lachlan rozkochuje w sobie Kimberly, uwodzi ją, a potem proponuje małżeństwo. Dziewczyna nie wie jednak, czy może wierzyć w szczerość jego uczuć. Czy piękny młodzieniec zamierza kosztem nieszczęsnej Kimberly wejść w posiadanie pokaźnego majątku MacGregorów, czy też jego miłość do niej jest prawdziwa?

źródło opisu: Amber, 2010

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Beata | 2017-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2017

Rewelacyjny w swoim gatunku romans historyczny - lekki, zabawny i nieco pikantny. Ale wszystkie książki tej autorki uwielbiam - nigdy mnie nie zawiodła:) Charakterna, nieco jędzowata Kimberly doskonale pasuje do krewkiego, gorącego Lachlana, szkockiego lorda. Ale zanim do tego dojdzie, młodzi muszą walczyć o związek - nawet z samymi sobą:) Jest lekko, relaksacyjnie i sympatycznie. Polecam tę powieść jako przyjemny relaks po nużącym dniu.

kaktusowaona71 | 2016-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2016

„Kochaj mnie zawsze” to DOBRY romans historyczny i tak też został oceniony.
Zadziwiające jest natomiast to, iż mimo uzyskania jedynie 6 gwiazdek, historia podobała mi się bardzo i pozwala mieć nadzieję, że zagości na nieco dłużej w mojej pamięci.
Początek może być dla wielu, tak jak i dla mnie, mocno mylący.
Rozpoczynając bowiem lekturę, byłam przekonana, że zabiera mnie ona w czasy średniowiecza... Ale nie. To wieki zdecydowanie późniejsze, kiedy Anglia i Szkocja zakończyły już między sobą wojny i teraz na obu terytoriach, mimo wzajemnej niechęci, panuje względny spokój.
Gdzieś tak do połowy książki miałam takie małe marzenie...
Jakie?
Żeby móc wejść w jej karty, pobiec do pałacowej biblioteki, znaleźć największą i najcięższą znajdującą się tam knigę i... tak przygruchać nią w łeb głównemu bohaterowi ( dla pewności ze dwa razy ), żeby zobaczył wszystkie gwiazdy, nawet te których nie ma i może odrobinę, ( choć tyle co brudu za paznokciem ) nabrał rozumu, ogłady i powagi.
Cóż... po...

Basia | 2017-08-02

Uroczy romans historyczny. Opis epoki czy też tło historyczne nie powalają (jeśli wolno użyć mi takiego eufemizmu ;) ale pomysł jest, intryga jest,konieczność podejmowania decyzji, co zarówno w życiu jak i w związku, jest ważne oraz co robić z pojawiającymi się problemami - są. A do tego są pełnokrwiści bohaterowie, którzy nie tylko kochają ale też przeżywają całą gamę innych emocji. Ogólnie osobom, które mają ochotę na chwilę zapomnienia przy miłej bajce polecam.

Uwielbiam tę książkę!
A w szczególności głównych bohaterów: zabawnego-Lachlana i charakterną-Kimberly.
Książkę czytałam 3 razy i za każdym podobała mi się tak samo.
Wiele zwrotów akcji, kłótni między "Kimber" i Lachlanem, a także "delikatnej" przemocy:D
Podobał mi się również wątek o rodzinie głównej bohaterki.
Natomiast miłość Lachlana do Megan odrobinkę mnie irytowała.

Fajne w tej książce było to, że Kimberly nie była jakąś pięknością, tylko zwyczajną dziewczyną z ognistym temperamentem. O czym mógł się przekonać główny bohater, bo nieźle oberwał parasolką po głowie;D

Najbardziej jednak spodobały mi się fragmenty, w których Megan jest załamana przeciętną urodą Kimberly, natomiast później Lachlan myśli, że Kimberly jest strasznie nieprzeciętną dziewczyną:).
Historia ciekawa, zabawna i porywająca. Z mnóstwem humoru.Gorąco polecam.

Klaudia95 | 2017-05-13
Przeczytana: 12 maja 2017

Historia panny na wydaniu poszukującej męża. Historia ubogiego lorda szkockiego poszukującej panny na wydaniu, którą ma pojąć za żonę.

Lachlan MacGregor jest szkockim, ubogim lordem, który w wyniku ucieczki swojej macochy, został przez nią okradziony z dóbr materialnych i pieniędzy.

Jedynym wyjściem, jakie ma przed sobą MacGregor to znalezienie żony. Bogatej żony, z dobrym pochodzeniem i pokaźnym majątkiem. Jednakże jego myśli są skupione przy Megan - żonie Devlina, właściciela Sherring Cross.

Kimberly Richards, ma dość swojego apodyktycznego ojca, który tylko patrzy, aby ją wydać za mąż. Oczywiście, kandydat musi zostać przez niego zaakceptowany i uzyskać zgodę na ślub. Jej ojciec planuje się ożenić z Winnifredą i na rękę jest mu odejście Kimberly z domu. Mając znajomości z księciem i właścicielem Sherring Cross, Kimberly dostaje zaproszenie na przyjazd.

Megan, gospodyni Sherring Cross i żona Devlina, ma genialny plan: zeswata Lachlana z Kimberly. Ale wszystko idzie nie...

emerytka19 | 2016-11-25

Uwielbiam książki, w których występują Szkoci! A jeżeli jeszcze książka jest zabawna i ciekawie napisana, to nic mi do szczęścia więcej nie potrzeba. Zatem bardzo polecam :)

_Sol | 2016-09-25
Na półkach: Mam na półce, Przeczytane

Za tę książkę miałam się wziąć już chyba ze dwa czy trzy razy i zawsze coś mi stawało na przeszkodzie. Tym cosiem głownie był fakt że bohater ma obsesję, kocha się, wypatruje i w ogóle innej baby. Tak czytałam w wątkach i dyskusjach i podchodziłam jak pies do jeża. No bo gdzie?? Ja uwielbiam jak bohater za bohaterką gania mało mu buty nie pospadają a tu co? Ma być taki sznureczek? Baba za mężem, bohater za babą a bohaterka za bohaterem? A guzik! Myślałam, nie ma szans, rzucę, cisnę, trudno.
Jakże się myliłam ;) Ale o tym za chwilę.

Kolejne zarzuty – brałam książkę otwierałam na pierwszej stronie i widzę stylizowany język. Myślę – średniowiecze. O nie. Z miłości do tej epoki jestem Wam dość znana.
Na szczęście tu też się myliłam. Nie wiem czy to regencja czy czasy poprzedzające ją, ale ze średniowieczem na moje szczęście niewiele mają wspólnego ;) Jest targ małżeński w Londynie, bale i szycie sukien, więc na pewno późniejsze chwile. Zresztą zachowanie bohaterów tak świadczy.

A...

kasik | 2014-06-05

miło się czyta

Helszka777 | 2014-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2014

Bardzo fajna książka, lekko się czyta a przy tym była bardzo zabawna. Jak najbardziej polecam.

ZakochanaOna | 2017-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2017

Lekka, przyjemna i często zabawna powieść. Jest romans, jest intryga, jest zazdrość, nienawiść i w końcu miłość. Pani Lindsey to autorka, która nie zawodzi i zawsze przygotuje dla czytelników smakowity kąsek.