Łatwa podróż na inne planety

Tłumaczenie: praca zbiorowa
Wydawnictwo: Bhaktivedanta Book Trust
Easy Journey to Other Planets
geokuba

Można spróbować indywidualnie udać się na planetę, jakiej się pragnie, ale jest to możliwe jedynie przez psychologiczne zmiany w umyśle lub dzięki mocom osiągalnym przez proces yogi. Umysł jest zaczątkiem materialnego ciała. Każdy, kto przez praktykowanie bhakti-yogi tak wyćwiczy umysł, by zwrócił się od materii ku duchowej postaci Boga, ten z łatwością może osiągnąć Jego królestwo w niebie antymaterialnym. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

źródło opisu: The Bhaktivedanta Book Trust, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie