Tajemnice starej szafy. Przewodnik po Narnii

Wydawnictwo: Media Rodzina
7 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7278-176-1

Na 128 ilustrowanych stronach książki znajdują się wszystkie informacje niezbędne dla fana "Opowieści z Narnii", który z niecierpliwością czeka na wersję filmową pierwszego tomu cyklu C.S. Lewisa. Książka zawiera informacje biograficzne o autorze, bogato ilustrowane starymi fotografiami, rozważania o fabule i bohaterach poszczególnych powieści, a także zdjęcia z planu filmowego i kadry z filmu "Lew, Czarownica i stara szafa".

Ewelina Mikołajczyk | 2015-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2015

Książka skierowana do fanów Narnii i ich autora .
Bardzo miło się czyta i przypomina sobie sceny z wszystkich siedmiu części.
Osobiście najbardziej zainteresowała mnie krótka biografia C.S.Lewis'a i fakt , że kolegował się z Tolkien'em ;)

Seventh_Heaven | 2016-03-06
Eleonora | 2015-12-14