Przewodnik po świecie Narnii.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
978-83-7485-070-

Opowieści z Narnii to jedna z najbardziej klasycznych dwudziestowiecznych książek, wielka baśń, która podbiła serca Czytelników w każdym wieku, fantastyczne opowiadanie, będące jednocześnie niezwykle wyrazistym wyłożeniem chrześcijańskiego credo autora, C.S. Lewisa. Symbolika i tematy podejmowane w Opowieściach z Narnii oferują nam głębokie doświadczenie duchowego poszukiwania i okazję do...

Symbolika i tematy podejmowane w Opowieściach z Narnii oferują nam głębokie doświadczenie duchowego poszukiwania i okazję do refleksji o wartościach etycznych i religijnych, skłaniają współczesnego człowieka do nowego, odważnego poszukiwania dobra, piękna i prawdy.

Książka ta pragnie przybliżyć Czytelnikowi niezwykłego pisarza i jego najsłynniejsze dzieło, pragnie zachęcić go do odkrywania zawartych w sadze tematów, znaczeń i wartości, stając się małym przewodnikiem dla wszystkich badaczy tego pełnego skarbów świata - świata Narnii.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!