ABC Photoshop CS6/CS6 PL

Książka jest przypisana do serii/cyklu "ABC". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
poradniki
Tadeusz45

Poznaj interfejs najnowszej wersji Photoshopa Naucz się korzystać z oferowanych przez nią narzędzi Wkrocz w świat profesjonalnej obróbki grafiki Nie zwlekaj! Poznaj Photoshopa CS6 już dziś! Photoshop zyskał w ostatnich latach tak wielką popularność, że jego nazwa jednoznacznie kojarzy się z cyfrowym retuszowaniem zdjęć i jest odmieniana przez wszystkie przypadki nie tylko w...

Poznaj interfejs najnowszej wersji Photoshopa
Naucz się korzystać z oferowanych przez nią narzędzi
Wkrocz w świat profesjonalnej obróbki grafiki

Nie zwlekaj! Poznaj Photoshopa CS6 już dziś!

Photoshop zyskał w ostatnich latach tak wielką popularność, że jego nazwa jednoznacznie kojarzy się z cyfrowym retuszowaniem zdjęć i jest odmieniana przez wszystkie przypadki nie tylko w profesjonalnych agencjach reklamowych i pracowniach DTP, lecz również w codziennych rozmowach zwykłych użytkowników komputerów. Doszło nawet do tego, że w powszechnym użyciu znalazł się powstały od tej nazwy czasownik — dziś „photoshopuje” już niemal każdy, choć niestety nie każdemu wychodzi to równie dobrze…

Jeśli nie chcesz powielać typowych błędów początkujących użytkowników programu i pragniesz poznać jego obsługę naprawdę dobrze, sięgnij po książkę „ABC Photoshop CS6/CS6 PL ”. Bezboleśnie wprowadzi Cię ona w arkana sztuki retuszu zdjęć, zaprezentuje podstawy korzystania z najnowszej wersji aplikacji i zaznajomi z najciekawszymi technikami edycji grafiki rastrowej podczas nauki stosowania konkretnych narzędzi. Marzysz o karierze profesjonalnego grafika? Chcesz nauczyć się poprawiać zdjęcia na własny użytek? To właśnie od tej książki powinieneś zacząć!

Podstawy obsługi programu Photoshop i przeglądarki Bridge
Korzystanie z prostych narzędzi Photoshopa
Zarządzanie kolorami i korekcja barw
Proste i zaawansowane operacje na warstwach
Korzystanie ze ścieżek i kształtów
Używanie pędzli i gradientów
Praca z elementami tekstowymi
Stosowanie filtrów i masek
Retusz cyfrowych fotografii

Spraw, aby świat cyfrowej edycji grafiki stanął przed Tobą otworem!

źródło opisu: http://helion.pl/

źródło okładki: http://helion.pl/