Puchary fantazji pełne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
poradniki

Autor specjalizuje się w upowszechnianiu osiągnięć nauki i przodującej praktyki rolniczej. Od ponad ćwierć wieku, oprócz redagowania czasopism i publikowania artykułów prasowych, zajmuje się pisaniem poradników, książek, kalendarzy i broszur. Jest autorem lub współautorem ponad 20 takich wydawnictw, kilku prac naukowych i jednego skryptu dla studentów. W książce Puchary fantazji pełne prezentuje kilkaset receptur zaczerpniętych z dawnej krajowej literatury lub otrzymanych od hobbystów, których pasjonuje przygotowywanie nalewek, likierów, koktajli, kruszonów i ponczy. Między innymi podaje przepis na staropolską krambambulę, która za króla Augusta III Sasa spośród wszelakich trunków cieszyła się największym powodzeniem.