ABC mody. Projektowanie strojów krok po kroku

Wydawnictwo: Delta W-Z
poradniki
Smilly

Książka ABC mody uczy podstaw projektowania ubiorów - od klasycznych typu trencz mała czarna biała bluzka poprzez odpowiednie na spotkania i imprezy towarzyskie stosowne na wycieczkę czy plażę aż do eleganckich oszałamiających kreacji wieczorowych i przeznaczonych na wielkie okazje. Zawarte w niej rady i wskazówki pozwalają opanować krok po kroku umiejętność rysowania kobiecej figury i ozdabiania jej odpowiednim strojem.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!