Staw w ogrodzie. Fachowe rady

Wydawnictwo: Arkady
poradniki

Rozważasz czy zbudować staw bądź sadzawkęa Kupiłeś już nawet część materiałów, ale nie wiesz od czego zacząća Szukasz wskazówek, co zrobić, żeby twoje oczko wodne wzbudzała zachwyt swym wyglądema W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania, jak też wiele informacji i pomysłów. Niezależnie od tego, czy będziesz budował sadzawkę po raz pierwszy, czy też masz już pewne doświadczenie w tym względzie, poradnik ten okaże się nieoceniony.

Konrad Kowalski | 2016-05-12
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam