Biblijne zasady wychowania rodzinnego w świetle Mądrości Syracha.

Wydawnictwo: ks. Jerzy Kułaczkowski
religia
geokuba

Książka ta przedstawia biblijny model wychowania rodzinnego. Jako podstawa do opracowania tego zagadnienia posłużyła Księga Mądrości Syracha, wchodząca w skład Starego Testamentu i będąca chronologicznie ostatnią księgą napisaną w języku hebrajskim w tradycji, którą można nazwać mądrościową. Niech dzieło to służy pomocą rodzinie, aby mogła z odwagą podjąć zaszczytne zadanie wychowanie, do...

Niech dzieło to służy pomocą rodzinie, aby mogła z odwagą podjąć zaszczytne zadanie wychowanie, do którego została wezwana przez Boga.
[fragmenty wstępu]

źródło opisu: ks. Jerzy Kułaczkowski, 1998

źródło okładki: Zdjęcie autorskie.