Wycieczki filozoficzne 2

Tłumaczenie: Witold Turopolski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wycieczki filozoficzne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: StudioEMKA
The philosophy files 2
filozofia, etyka
Ayame

Czy wierzysz w latające talerze? Czy możliwa jest podróż w czasie? Czy zabicie człowieka kiedykolwiek może być słuszne? Jak twoim zdaniem zaczął się świat? W tekście iskrzącym się dowcipem i pomysłowością Stephen Law penetruje kolejne wielkie zagadki, jakie nas otaczają i zadaje pytanie: a TY co o tym myślisz? Błyskotliwa kontynuacja pierwszej części Wycieczek filozoficznych, która pozwoli...

Czy wierzysz w latające talerze?
Czy możliwa jest podróż w czasie?
Czy zabicie człowieka kiedykolwiek może być słuszne?
Jak twoim zdaniem zaczął się świat?
Błyskotliwa kontynuacja pierwszej części Wycieczek filozoficznych, która pozwoli ci wyjść poza konwencjonalny sposób myślenia

źródło opisu: Studio Emka 2008

źródło okładki: Studio Emka 2008

Justyna Banasik | 2015-07-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2015
Przeczytana: 10 lipca 2015

Bardzo łatwa w odbiorze książka zachęcająca do pogłębienia wiedzy o otaczającym nas świecie.
Myślę, że kiedyś dzięki tej książce zainteresuje moje dzieci filozofią :)

Wioletta Psiuk | 2014-07-23

"Myśl jak mędrzec, mów jak prosty człowiek" w tej Arystotelesowskie zasadzie zawiera się ta książka. Polecam!