Kobiety po czterdziestce

Wydawnictwo: Astrum
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8387197130
poradniki

Problemami związanymi z okresem przekwitania interesują się dzisiaj wszystkie kobiety. Autorka tej książki chce ułatwić Wam przetrwanie okresu przejściowego, a przede wszystkim poinformować, jak postępować w przyszłości.

Joanna JJ | 2014-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2014

Muszę się wytłumaczyć, to nie tak książka :) Tytuł się zgadza, ale autorem jest Sarah Trent;)
Poradnik, który wpadł mi w ręce całkiem przez przypadek i pomyślałam, że spróbuję, też jestem "chwilę po 40" :)
Jest to wydanie II Wydawnictwa WZG- Wrocław-1992 rok. Totalnie zacofany tekst jak na dzisiejsze czasy. Czasem się śmiałam, ale czasem myślałam, że coś z tą autorką nie tak skoro twierdzi, że mężowi należy wybaczać "skoki w bok" a nie pędzić do sądu z wnioskiem rozwodowym.

edziab77 | 2014-02-21
Dacka_Izabela | 2013-02-16