Komunikacja interpersonalna

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Guide to Interpersonal Communication
poradniki
Monika

Przewodnik poprowadzi czytelnika krok po kroku po niełatwej drodze doskonalenia umiejętności porozumiewania się w sferze zawodowej, ale może też posłużyć jako poradnik komunikacji w ogóle, w życiu codziennym. Jest ponadto przydatnym narzędziem dla potrzeb szkoleń specjalistycznych i seminariów. Autorka przewodnika, doświadczona specjalistka w dziedzinie komunikacji, dostarcza również wskazówek przydatnych dla podtrzymywania kontaktów biznesowych.

źródło opisu: okładka książki

Adrian | 2015-04-01