Świece dekoracyjne. Inspiracje, wzory, techniki wykonia

Wydawnictwo: Rand McNaly
rękodzieło

Wystarczy jedna świeczka, aby w pomieszczeniu zapanował uroczysty nastrój, stół lub kominek nabrał odświętnego wyglądu, a dom ogarnęły spokój i radość. A jaka przyjemność zrobić ją samodzielnie! Ozdobić wnętrze, zaakcentować charakter przyjęcia lub podarować własną świecę miłej nam osobie... Książka zawiera wiele pomysłów, wskazówek oraz ilustracji pomocnych przy wykonaniu wspaniałych dekoracyjnych świec.

Juliab3 | 2011-01-14
Miśka | 2013-10-27