GTO: 14 Days in Shonan tom 1

Tłumaczenie: Ko Ransom
Cykl: GTO - Shonan 14 Days (tom 1)
Wydawnictwo: Vertical
GTO - Shonan 14 Days
9781932234886
komiksy
angielski
zandam

Po wyciągnięciu z kłopotów, cieszącej się złą sławą Tokijskiej Akademii Kissho, poobijany i posiniaczony Eikichi Onizuka, zrobił sobie zasłużoną wycieczkę do swojej rodzinnej miejscowości Shonan, będącej rajem dla surferów. Niestety, zaniedbywanie i znęcanie się nad dziećmi stało się zjawiskiem ogólnoświatowym, dlatego też samozwańczy GTO (Great Teacher Onizuka) szybko powrócił na stare tory, łudząc się, że spędzi błogo dwutygodniowe wakacje z nastolatkami, którzy go potrzebują. I mimo tego, że lekcje Onizuki nie polegają na czytaniu, pisaniu czy arytmetyce, za pomocą zabawy i rękoczynów Onizuka próbuje pomóc nowej generacji kłopotliwych nastolatków.

"Vertical, 2012"

źródło opisu: Vertical, 2012