Mamo i tato opowiedzcie mi skąd się wziąłem?

arczer

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

smaku | 2018-04-10

Nie chciałbym się pomylić, wspominając, ale to chyba ta książka, którą pamiętam, że była najgenialniejszą opowieścią dla dzieci, żeby sobie same przejrzały i poczytały, jak są zainteresowane. Tak pamiętam po latach i niezmiennie tak mi pozostało, z tego, co pamiętam z dzieciństwa.

Pamiętam to, co istotne, że nie łatwo powiedzieć dziecku jak konkretnie się to stało, dlaczego potrzebna była mama i tata i jak to zrobili konkretnie, że inaczej się nie da?

I w tej książeczce było właśnie pokazane, zostało mi w pamięci, że mama z tatą leżą w jakimś łóżku i się całują, pod kołdrą, tylko głowy im chyba widać i trochę pleców, czy coś i napisane było dużymi dość literami, jak cała książka właśnie, jak dla dzieci czyli, że 'tata przytulił mamę' i potem jakoś następne rozdziały chyba.

Wszystko było wyjaśnione prosto, wszystko widać i gotowe. Super książka, wszystko wyjaśnia prosto, na obrazkach, prostymi zdaniami, że wszystko da się zrozumieć no i czad. I koniec. I gotowe.

I można...

Garbaty-Aniol11 | 2018-04-15