OGRóD PEłEN WARZYW I OWOCóW

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Praktyczny poradnik dla ogrodnika-amatora. Obowiązkowa lektura dla każdego ogrodnika-amatora: z tą książeczką świeże owoce i warzywa wyhoduje nawet zatwardziały mieszczuch! Wszystkie prace, które trzeba wykonać w ogrodzie: od uprawy i pielęgnacji po zbiór i przechowywanie owoców i warzyw. Liczne wskazówki udzielone przez fachowca oraz opisy najważniejszych roślin, uprawianych w ogrodach. Cenne porady, jak osiągnąć wyższe i zdrowsze plony.