Snowboard

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradniki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
snowboard, sporty zimowe
poradniki
aksala

"Snowboard" to poradnik dla obecnych i przyszłych fanów tego sportu autorstwa Mikołaja Marciniaka, licencjonowanego instruktora i wicemistrza Polski Instruktorów w 2004 r. Poradnik jest nie tylko funkcjonalny, aktywny i niezbędny, ale przede wszystkim fantastyczny. Dlaczego? Dlatego że w wyczerpujący i czytelny, ale równocześnie interesujący i obrazowy sposób opisuje wszystkie zagadnienia...

Poradnik jest nie tylko funkcjonalny, aktywny i niezbędny, ale przede wszystkim fantastyczny. Dlaczego? Dlatego że w wyczerpujący i czytelny, ale równocześnie interesujący i obrazowy sposób opisuje wszystkie zagadnienia snowboardowe, w tym także freestylowe. Szybko zrozumiesz, czym się to (czyli snowboard) je...

Opisy uzupełniają zdjęcia sprzętu i techniki jazdy oraz sekwencyjne ujęcia, istotne dla prezentacji ewolucji i tricków. Oczywiście same zdjęcia i rysunki nie wystarczą. Przeczytaj poradnik i dokładnie przeanalizuj zdjęcia, a potem popróbuj na stoku!

Nie omijaj fragmentów dotyczących zasad bezpieczeństwa i przygotowania mięśni do sezonu. Poradnik pomoże Ci również wybrać szkołę snowboardową i pozwoli, dzięki tekstom o snowboardowych konkurencjach sportowych i opisach pokrewnych sportów, popisać się w towarzystwie wiedzą.

Poradnik rekomenduje Komisja Szkolenia Polskiego Związku Snowboardu oraz znany, nie tylko w świecie snowboardzistów, uczestnik Igrzysk Olimpijskich Turyn 2006 i wielokrotny Mistrz Polski w tej dyscyplinie Mateusz Ligocki.

"Snowboard" z serii FAN to książka, po którą powinien sięgnąć każdy fan snowboardu. Jest tak fantastyczna jak fantastyczny jest snowboard.

źródło opisu: http://ksiegarnia.pascal.pl/

źródło okładki: http://ksiegarnia.pascal.pl/