Sen i jego znaczenie

Der Traum und seine Deutung: Mit 500 Traumsymbolen
83-05-13456-3
sen
aksala

Autor twierdzi, że sny są ważnym sygnałem przekazywanym przez duszę, mogą także odegrać zasadniczą rolę w kształtowaniu własnego życia. Źródłem jego inspiracji są myśli i prace Junga. Ernst Aeppli (1892-1954) był doktorem nauk filozoficznych, psychologiem i psychoanalitykiem ze szkoły C. G. Junga.

źródło opisu: Książka i Wiedza, 2006

źródło okładki: http://ecsmedia.pl/c/sen-i-jego-znaczenie-b-iext3916215.jpg

niebieskiprochowiec | 2015-06-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Nauka
Przeczytana: 06 lutego 2013

Jest to ciekawa pozycja dla wszystkich osób, które interesują się snami(oczywiście chodzi mi tutaj o część społeczeństwa, która sny traktuje jako psychologiczne odzwierciedlenie własnego ,,JA", a nie osoby, które za pomocą snów chcą ,,odczytać swoją przyszłość").
Autor zawarł tu najważniejsze informacje, które pomogą w pewien sposób zrozumieć istotę naszych marzeń sennych.
Niektóre rzeczy znalezione w tej książce potrafią wstrząsnąć człowiekiem, co dodaje jej tylko wiarygodności.

Katebook | 2014-06-03
strażnik_wiedzy | 2017-05-14