Zawsze wierni, marzec-kwiecień 1999

Wydawnictwo: Te Deum Sp. z o. o.
religia

ks. Karol Stehlin FSSPX: Artykuł wstępny o. Kolumban Marmion: Chrystus umiłował Kościół i samego siebie zań wydał, aby go uświęcić ks. Karol Stehlin FSSPX, Piotr Błaszkowski, Tomasz Kubiak, Adam Michalski, Ryszard Mozgol: Wizyta J.E. ks. bp. Bernarda Fellaya, Przełożonego Generalnego Bractwa Św. Piusa X w Polsce bp Bernard Tissier de Mallerais: Historia kościoła w Ecône Adam Małaszewski: Satis...

ks. Karol Stehlin FSSPX: Artykuł wstępny
bp Bernard Tissier de Mallerais: Historia kościoła w Ecône
Adam Małaszewski: Satis cognitum — encyklika Leona XIII o jedności Kościoła
Adam Branicki: „Duch kolegialny” a hierarchiczny ustrój Kościoła
Piotr Błaszkowski, Tomasz Kubiak, Teodor Wielgus: Kronika prasowa Bractwa Św. Piusa X
Fakty, analizy, komentarze Jan Vennari: Jan Paweł II popiera porozumienie luterańsko-katolickie
Fakty, analizy, komentarze Piotr Błaszkowski, Tomasz Kubiak, Michał A. Nowak, Tomasz Niecikowski, Teodor Wielgus: Wiadomości
Tomasz Niecikowski: Herezja herezji, czyli rzecz o współczesnym ekumenizmie widzianym oczami wschodnich schizmatyków
Adam Michalski: Porzucenie dogmatu o transsubstancjacji w „nowej teologii”
Piotr Błaszkowski: Pamięci ks. Stanisława Tworkowskiego
Teodor Wielgus, ks. Karol Stehlin FSSPX: O teologicznych podstawach kary śmierci raz jeszcze

źródło okładki: http://www.piusx.org.pl/zawsze_wierni/numer/27

Antoni Leśniak | 2013-02-02