W harmonii z szefem

Tłumaczenie: Paweł Luboński
Seria: Psychologia na Co Dzień
Wydawnictwo: Jacek Santorski & Co
How to manage your boss : developing the perfect working relationship
szef
poradniki

Ros Jay W harmonii z szefem Santorski && Co. Warszawa 2007 okładka miękka 191 stron książka jest nowa Każdy z nas go ma. Nawet z najlepszymi bywa czasem niełatwo, a najgorsi potrafią uczynić z życia piekło. Szefowie. Najwyższy czas znaleźć do nich jakiś klucz. W harmonii z szefem to podręcznik dla osób, które chcą ułożyć sobie nienaganne stosunki ze zwierzchnikiem. Spróbuj zrozumieć, co jest dla szefa ważne i w jaki sposób zwykł działać, a będziesz mógł zbudować z nim zdrowe relacje, równie korzystne, co satysfakcjonujące. Stworzysz sobie w ten sposób inspirujące i wolne od stresów środowisko pracy. To zależy tylko od ciebie. Ta książka pomoże ci wydobyć to, co najlepsze, z najważniejszej osoby w twoim życiu zawodowym. Nauczysz się zachowywać w sposób dostosowany do cech osobowości twojego szefa i radzić sobie z jego przykrymi cechami, a także rozumieć presję, jakiej on sam podlega. Aktywność i inicjatywa w kontaktach ze zwierzchnikiem to wielki, ukryty atut w grze o karierę zawodową. Z tej książki dowiesz się, na czym on polega i dlaczego.

Ewelina | 2016-02-11
litpawel | 2015-07-30