Obietnica życia w Księdze Rodzaju

Tłumaczenie: Danuta Piekarz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Centrum Formacji Duchowej.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Salwator
83-89289-82-2
religia
puszczyk

Ta niewielka objętościowo książka zawiera żywe, przekazywane z pasją słowo, które trafia do serca słuchacza i rozpala miłość do Biblii – Księgi Życia. Dzieje się tak za sprawą charyzmatycznej osobowości Autorki – jej niezwykłego daru przekazywania mądrości Słowa Bożego, którą – jak sama podkreśla – przed wyjaśnianiem i wykładaniem, cierpliwie studiuje i zgłębia na modlitwie. Bruna Costacurta porywa słuchaczy rzetelnym zgłębianiem dosłownego i duchowego sensu Ksiąg Biblijnych, przez co stają się one aktualne dla każdego czytelnika w każdym czasie. Właściwe rozumienie tekstów biblijnych pozwala dostrzec w swoim życiu wolę Pana i odpowiedzieć na Jego wezwanie. Książka jest polecana tym, którzy nie chcą obojętnie przejść przez życie, lecz wytrwale kroczyć drogą Bożych praw i doświadczyć łaski Jego błogosławieństwa.

źródło opisu: Salwator, 2005.

źródło okładki: www.salwator.com

WojciechZmudzinskiSJ | 2015-05-03