Weronika zmienia zdanie

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
978-83-7785-083-1
literatura piękna
magdawu

Weronika, dziennikarka lokalnej gazety, ma skłonności do tycia, puchatych kapci w kształcie kotów i związków ze zdrajcami bez serca i honoru. Liżąc rany po wyjątkowym draniu, podejmuje decyzję, by raz na zawsze skończyć z facetami. W tym samym dniu spotyka na ulicy niebieskookiego mężczyznę... Jej serce i wola zostaną wystawione na ciężką próbę. Żorż, Feliks, Ewa oraz Marta - grupa...

Jej serce i wola zostaną wystawione na ciężką próbę.

Żorż, Feliks, Ewa oraz Marta - grupa wsparcia, złożona z najbliższych członków rodziny i przyjaciół, sekunduje Weronice. Jednak stawianie tarota, odczytywanie aury, dobre rady i jedzenie gołąbków to za mało, kiedy trzeba stanąć oko w oko z chorobą.

źródło opisu: http://www.zysk.com.pl/pl/Nowosci/Weronika_zmienia...(?)

źródło okładki: http://www.zysk.com.pl/_images/kyATARcoEnBS.jpg

Królowa_Trolli | 2018-04-11
Na półkach: Przeczytane, 2018

Na tylnej okładce widnieje rekomendacja: "to idealne czytadło na poprawę nastroju. Lekkie, smaczne i dowcipne" i tym właśnie ta książka jest ;) Momentami główna bohaterka mocno irytuje swoimi napadami irracjonalnej zazdrości, ale mimo to książka stanowi przyjemną odskocznię.

Ewcia | 2016-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2016

Idealna na wakacje, na poprawę humoru. Po prostu świetna książka. Polecam

Ksantofil | 2016-05-19
Przeczytana: 18 maja 2016

Irytująca i przewidywalna do bólu. Czytadło dla pensjonarek.

Marzenas | 2016-05-02
Przeczytana: 16 maja 2016

lekka, przyjemna,kobieca

deerman22 | 2016-04-08

Dawno nic mnie tak nie zaczarowało. Straciłem poczucie czasu. Fabuła może nie jest mistrzowska jednak jest taka ciepła, podnosząca na duchu.

malenstwo_83 | 2016-03-24
Przeczytana: 24 marca 2016

Od czasu lubię przeczytać książkę "łatwą, lekką i przyjemną". Taką babską o miłości, rodzinie, z śmiesznymi sytuacjami i tekstami. Taka właśnie jest ta książka opowiadająca perypetie zakręconej Weroniki i jej szalonej rodzinki ;-)

zaczytana | 2016-01-23
Przeczytana: 19 stycznia 2016

Książkę kupiłam zainteresowana informacją iż jest to polski odpowiednik Dziennika Bridget Jones ale szczerze nie dorównuje Dziennikowi w niczym. Książka dla zabicia czasu ale prócz tego że szybko się ją czyta niczym się nie wyróżnia. Mnie nie porwala ani nie uzekła

BogusiaM | 2015-12-28
Przeczytana: 27 grudnia 2015

To miała być polska Brighet Jones? Nie widzę w postaci Weroniki po za nadmiarem kilogramów ani odrobiny charakteru Brighet. Szczerze męczyłam się czytając tą książkę i już wątpiłam w to, że uda mi się ją skończyć. Fabuła strasznie się ciągnie, dzień po dniu, po czym na ostatnich stronach nagłe przyspieszenie o kilka miesięcy. Do tego napisana dziwnym językiem, słowami, które owszem znam, ale nikt mi bliski nie używa takich sformułowań.

ŚliwkowaPanna | 2015-10-28
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2015
Przeczytana: 28 października 2015

Mnie nie przekonała.
Przyciągnęła mnie opisem bycia odpowiednikiem Dziennika Bridget Jones. Niestety nim nie jest, w żadnym stopniu. Uśmiechnęłam się może cztery razy, przez 200 stron nawet jakoś przemknęłam, ale kolejne 100 było męczarnią... Niby coś się działo, niby nawet "spoko" fabuła, ale niestety sposób przedstawienia lakoniczny, zbyt szczegółowy i obfity w dialogi.
Niestety, liczyłam na lekkie czytadło, a po prostu przy tej pozycji się nudziłam.

ssandraa | 2015-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2015

Właśnie skończyłam czytać tą książkę i jestem naprawdę pod wrażeniem, rzadko zdarza mi się, że chcę więcej chcę nadal wiedzieć co słychać u Weroniki... Naprawdę bardzo fajna książka :)