Kabała ujawniona

Tłumaczenie: A. Wojtaszczyk
Wydawnictwo: Fontanna, StudioEMKA

Szanowni Państwo, postanowiłem napisać „Kabałę ujawnioną, poradnik, jak doprowadzić nas do świata pokoju, harmonii i ekorozwoju”, żeby przedstawić kabałę jako źródło żywej mądrości, która od tysięcy lat dowodzi, jak bardzo jest wartościowa. Co więcej, kabała ma dzisiaj większe niż kiedykolwiek znaczenie jako poradnik zarówno duchowy, jak i praktyczny. Ta książka opowie prawdziwą historię...

Szanowni Państwo,
Ta książka opowie prawdziwą historię kabały: o jej początkach, o jej rozwoju i o tym, w jaki sposób służy obecnie nam wszystkim, będąc źródłem porad i pomagając nam żyć i prosperować spokojniej w dzisiejszym świecie niepewnym jutra.
„Kabała ujawniona” skupia się również na osobistej podróży, w którą właśnie wyruszacie, podróży odkrywczej, podczas której zyskacie ważną wiedzę o życiu i swoim miejscu we wszechświecie. Opowiedziałem historię kabały w przejrzystym, prostym stylu, ponieważ chciałbym, by cieszyło Was czytanie tej książki tak bardzo, jak mnie cieszyło jej pisanie. A jeżeli „Kabała ujawniona” doda wam w życiu pewności, poprawi nastrój i da cień wyobrażenia o wieczności, poczuję się w pełni usatysfakcjonowany.
dr Michael Laitman

źródło opisu: http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=348

źródło okładki: google

foolart | 2013-03-06
Przeczytana: 20 grudnia 2012

Książka opisuje podstawy kabały i w jasny sposób przedstawia, jak kabaliści rozumieją Boga, człowieka i naszą rolę w tym wszystkim. Czyta się dość przyjemnie i szybko. Dla osób, które nigdy nie miały styczności z glifem Drzewa Życia, może być problem z masą nowych nazw i pojęć. Książka warta uwagi, ze względu na to, że napisała ją osoba, kontynuująca kabalistyczną linię nauczania.

cocodril | 2016-09-22
Finwe | 2015-11-14