Grafika menedżerska i prezentacyjna. Poziom zaawansowany

Książka jest przypisana do serii/cyklu "ECDL Advanced". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
83-01-14974-4

Książka jest kontynuacją serii Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych w zakresie dotyczącym modułu Grafika menedżerska i prezentacyjna i obejmuje poziom zaawansowany. Treści tu zawarte stanowią podstawę do rozwiązania testów zorientowanych na sprawdzenie praktycznych umiejętności z dziedziny grafiki prezentacyjnej. Informacja poziom zaawansowany oznacza, że tematy podstawowe zostały rozszerzone tak, aby w trakcie lektury Czytelnicy opanowali posługiwanie się narzędziami służącymi do projektowania prezentacji na wyższym poziomie kompetencji.

Treść została wzbogacona o nowe informacje dotyczące:
automatyzacji prac związanych z projektowaniem prezentacji poprzez wykorzystanie szablonów, wzorców, schematów i makropoleceń,
stosowania efektów multimedialnych,
wykorzystania zaawansowanych technik formatowania,
sposobów pozyskiwania danych do prezentacji z różnorodnych źródeł,
nowych technik zarządzania pokazem związanych z zastosowaniem hiperłączy i pokazów niestandardowych.

Do książki dołączono przykładowy zestaw egzaminacyjny przygotowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

źródło opisu: Wydawnictwo Naukowe PWN, 2006

źródło okładki: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/5686/grafika-mene...»