Erotyczny pamiętnik masażysty

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
dla dorosłych
justprom

"Erotyczny pamiętnik masażysty" to drugie już wydanie bestsellerowego pamiętnika wiejskiego chłopaka gdzieś z nad Sanu, wstydzącego się rówieśników z powodu swojej wybujałej męskości. W wyniku pijackiej głupoty ojca chłopak traci wzrok. Paradoksalnie, przypadłość, której się wstydzi, ułatwia mu powrót do równowagi duchowej, dowartościowuje, i w rezultacie, czyni zeń nie tylko masażystę, lecz...

W wyniku pijackiej głupoty ojca chłopak traci wzrok. Paradoksalnie, przypadłość, której się wstydzi, ułatwia mu powrót do równowagi duchowej, dowartościowuje, i w rezultacie, czyni zeń nie tylko masażystę, lecz powiernika i ulubieńca wielu kobiet. Przekonuje się, że to co ma, jest nieocenionym skarbem.

Z tej ścieżki sprowadza go odwzajemniona miłość i kuriozalny, niezwykły dar powonienia. Przypadkowo plącze się w aferę narkotykową. Odzyskuje wzrok, ale los jest nieprzewidywalny. Przekonuje się, że szczęście nie jest przywilejem zdrowych, a nieszczęście monopolem kalek.

źródło opisu: http://www.e-bookowo.pl/proza/erotyczny-pamietnik-masazysty.html

źródło okładki: http://www.e-bookowo.pl/proza/erotyczny-pamietnik-masazysty.html

Beti | 2016-10-01
Przeczytana: 04 października 2016

Świetny erotyk....Polecam :-D
Ps.Książka tylko dla "smakoszy"erotyków :-P

Zaczytana | 2014-03-20
Przeczytana: 20 marca 2014

Początkowo niesamowicie się uśmiałam - styl pisania, tzw "język" autora na myśl przywodził mi Sapkowskiego czy Pilipiuka. Później jednak zaskoczył akcją - niesamowicie z lekkich, lubieżnych tematów książka przerodziła się w dramat/kryminał.
Cóż, trochę przypomina "Chłopaka na telefon" ale jest o wiele weselsza, czyta się ją dobrze i szybko. Polecam ;)

Przyjemnepl | 2015-07-02

Pamiętnik masażysty – to historia młodego wiejskiego chłopca, który w wyniku burdy pijanego ojca traci wzrok. Przeprowadza się do Warszawy aby tam móc zarobić na operację. Przechodzi różne szkolenia nauki masażu.
Dzięki swojej olbrzymiej męskości dostaje propozycję pracy jako erotyczny masażysta „z niespodzianką”. Ma coraz więcej klientek, ponieważ jest niewidomy nie może zobaczyć kobiet i te czują się pewniejsze zdradzając swoich partnerów. Nie wiedzą jednak, że bohater rozpoznaje je po zapachu. Masaż traktuje jako grę wstępną, rozpalając kobietę dotykiem, naciskając na erogenne punkty na ciele.
Od właścicielki gabinetu dostaje psa przewodnika, który pracował kiedyś dla policji. Któregoś dnia odkrywa dziwny proszek i paczuszkę na dnie komody oraz karteczkę. Dzięki psu ma pewność, że to są narkotyki. Zaczyna współpracować z policją składając anonimowe donosy.
Mężczyzna zakochuje się w swojej klientce, z którą spędza coraz więcej czasu. Zebrawszy całą sumę, wyjeżdża na kilka...

Elenaj | 2014-05-23
Na półkach: Przeczytane, Nietrafione

Podobieństwo do "Faceta na telefon" ale tylko w tematyce.
Ot zwykły erotyk z niskiej półki ,jakich setki na rynku czytelniczym.
Brak mu finezji i tego nieuchwytnego uroku zapisków grzesznego Adasia.
I ten siermiężny język,który zapewne miał dodać smaczku książce ,a pogrążył ją jeszcze bardziej.
Szkoda czasu ,tylko do szybkiego przejrzenia.

Samircia | 2015-04-28

Coś strasznego, szkoda każdej minuty na tę pozycję.

alicja | 2013-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

lubię czytać

MaxWielki | 2017-09-24