KOMPENDIUM Rezydenta Biura Podróży

Wydawnictwo: Sowa
978-83-60660-80-5
poradniki

Zwiedzaj świat, poznawaj ludzi i zarabiaj pieniądze. Wyobraź sobie: latem rezydujesz w Grecji, Turcji, a może w Hiszpanii; zimą pracujesz w Kenii, Tajlandii, a może na Sri Lance? Zostań rezydentem biura podróży i przeżyj przygodę życia. Kompendium Rezydenta Biura Podróży to przewodnik po zawodzie. Pokazuje tę profesję z różnych stron, na podstawie prawdziwych sytuacji. Krok po kroku...

Zwiedzaj świat, poznawaj ludzi i zarabiaj pieniądze.

Wyobraź sobie: latem rezydujesz w Grecji, Turcji, a może w Hiszpanii; zimą pracujesz w Kenii, Tajlandii, a może na Sri Lance? Zostań rezydentem biura podróży i przeżyj przygodę życia. Kompendium Rezydenta Biura Podróży to przewodnik po zawodzie. Pokazuje tę profesję z różnych stron, na podstawie prawdziwych sytuacji. Krok po kroku informuje, jak zostać rezydentem i jak naprawdę wygląda ta praca.

Najważniejsze działy książki to: Serwis lotniskowy przylotowy, Serwis hotelowy i Serwis lotniskowy wylotowy. To zbiór wiadomości na temat profesjonalnej obsługi klienta przez przedstawiciela biura podróży. Kompendium powstało na bazie 12-letniego doświadczenia autora w branży i pomocy innych rezydentów - ludzi z pasją podróżowania, dla których zadowolenie klienta z wakacji jest zawsze priorytetem w ich pracy.

źródło opisu: http://wyczerpane.pl/1695,kompendium-rezydenta-biura-podrlzy.html

źródło okładki: http://wyczerpane.pl/1695,kompendium-rezydenta-biura-podrlzy.html

Patisky | 2014-11-12
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014