Jak oczarować mężczyznę, czyli przez żołądek do serca

Wydawnictwo: Olimp Media
978-83-7707-037-6
gotowanie, miłość
Anita

Książka stanowi zbiór przepisów na specjały szczególnie lubiane przez panów. Prezentujemy receptury na „męskie” dania obiadowe – np. zupę kwaśno-pikantną z wołowiną czy pieczeń wieprzową w piwie – oraz zakąski w męskim guście – np. idealne do piwa serowe ciasteczka. Ponieważ mężczyźni z reguły są łasuchami, dzielimy się także pomysłami na kuszące wypieki i desery – np. tort węgierski czy...

Ponieważ mężczyźni z reguły są łasuchami, dzielimy się także pomysłami na kuszące wypieki i desery – np. tort węgierski czy suflet czekoladowy. Ponadto proponujemy kilka wariantów menu na elegancką kolację dla bliskiej sobie pary.
Na końcu zaś umieściliśmy zestaw przepisów na dania, które z powodzeniem przyrządzi pan niemający doświadczenia w kuchni – np. rumsztyki z sosem chrzanowym czy omlet hiszpański.

źródło opisu: http://olimpmedia.pl

źródło okładki: http://olimpmedia.pl