Usypianki malucha cz. 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Usypianki malucha". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Aksjomat
978-83-7118-916-6
Joanna

Książeczka do czytania dziecku przed zaśnięciem. Piękne malowane ilustracje oraz pogodne i pełne ciepła wiersze zapewnią dziecku spokojny i radosny sen.

źródło opisu: Wydawnictwo AKSJOMAT, 2010

źródło okładki: Wydawnictow AKSJOMAT

Joanna | 2013-01-29
Przeczytana: 2012 rok

Pięknie wydana książeczka dla najmłodszych. Zawiera krótkie, zabawne wierszyki autorstwa Małgorzaty Gintowt i Bogusława Michalca. Mamy tu Kołysankę - wierszyk o przytulance, która ukoi lęki i ukołysze do snu malucha, Bociana - króciuteńki wierszyk o bocianie i jego troskach, Sroczkę - wierszyk o głodnej sroczce i miłej, uczynnej dziewczynce, Niedźwiedź - wierszyk o śpiącym niedźwiedziu oraz Tańczący smyk - jak w tytule. Całość wydana została w formie twardej, tekturowej książeczki, wytrzymałej na działanie, małych, dziecięcych rączek. Przepiękne, kolorowe i pełne ciepła ilustracje wykonała Magdalena Kozieł-Nowak. Książeczka zachwyci każdego malucha.

AGATA O | 2013-11-09
Przeczytana: 27 października 2013