Polityka międzynarodowa po 1945 roku

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
978-83-05-13579-5
historia
junkeh

Najbardziej aktualny i kompetentny podręcznik historii powojennego półwiecza. W poszczególnych rozdziałach (wielkie mocarstwa i światowy porządek, Europa, Bliski Wschód, Azja, Afryka, Ameryka) autor niezwykle interesująco i klarownie przedstawia problemy nie tyko polityki międzynarodowej, lecz również wewnętrzne problemy poszczególnych regionów i krajów. Dużo miejsca zajmują dzieje Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Polski. Podręcznik akademicki dotowany przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

źródło opisu: http://www.kiw.com.pl/208146/polityka-miedzynarodowa-po-1945-roku

źródło okładki: http://www.kiw.com.pl/208146/polityka-miedzynarodowa-po-1945-roku

Demios | 2013-07-23
Przeczytana: 2009 rok

Obowiązkowa pozycja dla studentów, pasjonatów i osób zawodowo zajmującymi się międzynarodowymi stosunkami politycznymi. Godna polecenia także dla historyków dziejów najnowszych. 50 lat na kilkuset stronach w bardzo przystępnej formie.

MeryHellen | 2016-06-15
Rigor | 2014-11-27