Projektowanie fundamentów bezpośrednich według eurokodu 7

Wydawnictwo: Dolnośląskie Wydawnictwo Edukacyjne
technika
damian_damk

Książka przedstawia zasady sprawdzania warunków I i II stanu technicznego wg Eurocodu 7 dla ław i stóp fundamentowych. Ilustracją tych zasad są zamieszczone przykłady obliczeń nośności i przemieszczeń dla ławy na podłożu jednorodnym i uwarstwionym oraz nośności stopy od obciążeń działających w dwóch płaszczyznach. Przykłady kończą się wymiarowaniem według Eurocodu 7. Książka będzie pierwszą z...

Książka będzie pierwszą z trzech publikacji poświęconych fundamentowaniu według Eurokodu 7. Autorami następnych części będą dr inż. Olgierd Puła oraz dr hab. inż. Włodzimierz Brząkała. Cykl adresowany jest do studentów budownictwa oraz projektantów.

źródło opisu: Dolnośląskie Wydawnictwo Edukacyjne, 2012

źródło okładki: Dolnośląskie Wydawnictwo Edukacyjne