Kocioł strachu

Wydawnictwo: Copernicus
The Cauldron of Fear
Samotny Wilk, gra paragrafowa
A--

Jesteś Samotnym Wilkiem – ostatnim Mistrzem Kai z Sommerlundu. Na kontynent Magnamundu padł złowrogi cień wojny. Twoi odwieczni wrogowie, Mroczni Władcy z Helgedadu, podwoili swoje wysiłki, by uniemożliwić ci ukończenie misji Magnakai. Czas ucieka. Ich zbrojne legiony już teraz zbliżają się do miasta, pod ulicami którego spoczywa ukryty cel twojej misji: Kamień Wiedzy z Tahou. W KOTLE...

W KOTLE STRACHU będziesz musiał być zawsze o krok przed twoimi nieprzyjaciółmi podczas poszukiwań Kamienia Wiedzy w fantastycznej metropolii zbudowanej u zarania dziejów Magnamundu.

Przygody SAMOTNEGO WILKA to wyjątkowa, interaktywna seria fantasy – każdy epizod może być rozgrywany oddzielnie. Możesz też połączyć je wszystkie, tworząc fantastyczną, epicką fabułę, gdzie Ty odegrasz główną rolę.

źródło opisu: www.sklep.copcorp.pl, 2012

źródło okładki: www.sklep.copcorp.pl