365 dni z ojcem Joachimem Badenim OP

978-83-7033-851-0
myśli, spotkania
religia
pemmagast

Jeśli decydujemy się spędzić z kimś cały rok – niech to będzie ktoś godny zaufania, mądry i zabawny. Myśli ojca Joachima Badeniego OP są strzałem w dziesiątkę! Ojca Joachima nie ma już niestety z nami, ale są jego słowa, anegdoty i wspomnienia o nim, które pragniemy zachować na ten rok i lata przyszłe. Książka dla tych, którzy pragną razem z nami ocalić postać i mądrość ojca Joachima od...

Książka dla tych, którzy pragną razem z nami ocalić postać i mądrość ojca Joachima od zapomnienia, a także dla tych, którzy nie mieli okazji go poznać. Słowo, obraz i dźwięk – ojciec Joachim Badeni OP w cytatach, fotografiach oraz na płycie. Dozwolone bez ograniczeń!

źródło opisu: W drodze, 2012.

źródło okładki: www.wdrodze.pl

Anna | 2017-05-03