Kiedy Wsłuchuję się w Boga. Refleksje na Każdy Dzień

83-7097-755-3
Rozmyślania religijne,
religia
pemmagast

Teksty zawarte w tym tomiku pragną pomóc Czytelnikowi znaleźć własną drogę duchową. Pragną towarzyszyć mu każdego dna, aby mógł on spojrzeć na swój dzień innymi oczyma. Pragną w zamęcie codzienności otworzyć drzwi, przez które może wstąpić do niego Bóg. Życzę Ci, drogi Czytelniku, aby również dla Ciebie otwierały się codziennie drzwi i abyś doświadczał Boga jako Tego, który uzdrawia i wyzwala, i zawsze, i wszędzie otacza Cię swoją kochającą obecnością, możesz być w niej całkowicie sobą, w niej przybierzesz jedyną w swoim rodzaju postać, przeznaczoną Ci przez Boga. - Anselm Grün

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2002

źródło okładki: http://www.wydawnictwowam.pl/