Złote Aforyzmy: Myśli o Człowieku

Wydawnictwo: Europa
83-7407-030-7
literatura piękna
Iskander

Mądrość świata zawarta w tysiącach ksiąg. Esencją tej mądrości są powiedzenia, cytaty, sentencje, przysłowia pozostawione przez wielkich filozofów, myślicieli, ludzi nauki i sztuki. Seria eleganckich tomików, zatytułowana ZŁOTE AFORYZMY, pozwala znaleźć trafna sentencję na każdą okazję, przytoczyć życiową mądrość różnych kultur i cywilizacji, a także ozdobić domową biblioteczkę. Może też okazać się doskonałym prezentem dla tych, z którymi chcemy się podzielić celną myślą bądź mądrą puentą.

źródło opisu: Okładka książki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!