Tajemnica srebrnej szkatułki

Tłumaczenie: Tadeusz Lange
Cykl: Dzieci sztormu (tom 36)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Solvskrinets hemmelighet
romans, saga norweska
Amanda

Zemsta zapisana w przepowiedni dokonała się niezależnie od woli Agnete. A nowe życie? Komu przyniesie ono radość i nadzieję? Odnalazła klucz i usiłowała włożyć go do zamka. Nie trafiła. Spróbowała raz jeszcze i tym razem się udało. Zameczek wydał niechętne skrzypnięcie i wieczko szkatułki podniosło się. Zobaczyła złożony arkusz papieru, na wierzchu było coś napisane. "Do mojej ukochanej...

Odnalazła klucz i usiłowała włożyć go do zamka. Nie trafiła. Spróbowała raz jeszcze i tym razem się udało. Zameczek wydał niechętne skrzypnięcie i wieczko szkatułki podniosło się. Zobaczyła złożony arkusz papieru, na wierzchu było coś napisane. "Do mojej ukochanej Agnete. Fale zabiorą człowieka z morza raz jeszcze. Ogień oczyszcza. To, co stare płonie, zaczyna się nowe życie. Dopełnia się zemsta".

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

alice1985 | 2013-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2013

No i koniec - a bardzo żałuję. Świetna saga. Bardzo zżyłam się z bohaterami i tak mi teraz smutno. Na prawdę polecam te książki nawet dla tych co od sag trzymali się z daleka.

Lilly | 2017-09-27
blueberry | 2014-08-17