Upragniony telefon

Wydawnictwo: Wydawnictwo Łódzkie
maa

Danuta Bieńkowska, polska pisarka, nie tylko autorka utworów dla młodzieży, ale także eseistka i tłumaczka literatury rumuńskiej. W jej dorobku znalazły się takie powieści jak Złote jabłko i Trwaj chwilo, oraz opowiadania Jedno małe kłamstwo, a także Upragniony telefon. Nie można zapomnieć o licznych utworach dla młodzieży, w których znalazły się m. in. Szlakiem orlich gniazd, Najdłuższa noc, Daniel w paszczy lwa, i właśnie, Wielka gra.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!