rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Wystarczy wejść na główną stronę i zobaczyć aktualność. Nic się magicznie nie pojawia i nie jest antydatowane :D http://lubimyczytac.pl/dyskusja/433/18085/czytamy-w-majowke
5 lata temu
Czytamy w weekend
u mnie króluje  Obgadywanie świata Obgadywanie świata  Ofiara Ofiara  Rubinowe zbiory Rubinowe zbiory
6 lata temu
Książki 3 w cenie 2
Kochani, wyprzedaję trochę biblioteczki i sprzedaję książki w mega promocji 3 w cenie 2. Czyli za zestaw książek np. Splątanie, Miasto cieni, Literat płacicie tylko 45 złotych już z przesyłką! :) Szczegóły i więcej zdjęc - priv  Splątanie Splątanie  Fabrykantka aniołków ...
7 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2016)
Poszukuję na wymianę:  Królowa Tearlingu  Promyczek  Córka Czarownic  Bajki, które zdarzyły się naprawdę. Historie słynnych kobiet  Złodziejka książek  Krąg  Co ze mnie zostało
7 lata temu
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
8 lata temu
Pokazuje 6 z 10