Tarot - Zwierciadło duszy

8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-80-7370-189-5
crowley, thelema, tarot
Jerzy

Z podstawowego podręcznika popularnego mentora, terapeuty i na­uczy­ciela duchowego Gerda Zieglera dowiesz się, jak posługiwać się, interpretować i głębiej zrozumieć Tarota Thota Aleistera Crowley’a. Pomoże Ci on w pracy z kartami i posłuży jako przewodnik po Twoich wewnętrznych ścieżkach; będzie drogowskazem w rozwiązywaniu „sytuacji bez wyjścia” lub przy podejmowaniu trudnych decyzji. Oprócz tego zawiera kilka sposobów interpretacji, dokładny opis i interpretacje poszczególnych kart, dodatkowe pytania, kluczowe słowa, odniesienia, zalecenia i afirmacje do każdej karty.

Ania | 2017-02-01
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 01 lutego 2017

Świetny zestaw z tarotem Crowleya .Tarot pięknie wydane plus szczegółowy opis Ziglera dla każdej karty.

Na półkach: Chcę w prezencie
Przeczytana: sierpień 2014