Lola

Wydawnictwo: Psychoskok
978-83-7900-010-4
Aneta

Niecodzienna, pełna zwrotów akcji powieść sensacyjna, w którą wpleciony jest wątek miłosny. Główną bohaterką jest Lola – zawodowy morderca, który z jednej strony jest zimnokrwistym socjopatą, wykonującym zlecone zadania a z drugiej strony wrażliwą młodą kobietą, która dramatycznie próbuje normalnie żyć. Przypadkowa miłość Loli do przystojnego Norwega podczas jednej ze zleconych akcji...

Przypadkowa miłość Loli do przystojnego Norwega podczas jednej ze zleconych akcji komplikuje zaplanowaną zbrodnię i sprawia, że nic już nie idzie zgodnie z planem. A do zrobienia jest dużo, gdyż Lola ma za zadanie dopaść Roberta Grinta, słynnego złodzieja, który dokonał kradzieży bezcennych dzieł sztuki i zniknął razem z nimi.
Niezaplanowana miłość, wyścig po śmierć, trudne decyzje, nieoczekiwane sytuacje i wiara w ludzi. To wszystko zawarte jest w świetnie napisanej i jakże wciągającej debiutanckiej książce młodej pisarki.

źródło opisu: http://www.ebooki123.pl/lola_p79

źródło okładki: http://www.ebooki123.pl/lola_p79

riciarstwo | 2015-10-03

Książka idealna na urlop, długi weekend etc. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Jedyne co mnie raziło po oczach to literówki i błędy ortograficzne. Nie wiem czy nikt tej książki nie sprawdzał przed wydrukiem czy jak...

Joolla | 2015-10-05

Dużo ciekawych akcji, świetny motyw zabójczyni. Książka idealna na weekend lub urlop. Ja czytałam ją na raty bo nie miałam czasu ale naprawdę polecam. Planuję sięgnąć po inne książki tej autorki.

carollka911 | 2015-10-03

Świetnie napisana ksiażka. ostatnio mam szczęście i sięgam po same perełki. Mam nadzieję, że tak już zostanie :) W książce wiele się dzieje, akcja nawet na moment nie przystaje. Świetna!

Piotr Ingling | 2013-12-27

Taka polska Nikita. Lektura krótka, łatwa i przyjemna - w sam raz na wakacje. Szybka akcja, trochę egzotyki, miłość wcinająca się w "proste" zadanie. Szkoda, że książka nie przeszła przez ręce korekty, bo takie kwiatki jak np. "efektowny kolarz" czy "kontem oka" (nie wspominając o masie literówek) sprawiają, że z wrażenia można czytnik z rąk wypuścić.

ramadamm | 2013-05-10
Przeczytana: 06 maja 2013

Również ją przeczytałam ;) Kupiłam na szybko i czytałam chyba ze 2 tygodnie - ciekawa była. ale ja czasu nie miałam :) Ogólnie polecam bo interesujący motyw zabójczyni

kamila00 | 2013-04-22
Przeczytana: 11 stycznia 2013

Ciekawa książka dla wszystkich fanów akcji i kryminałów. Dużo akcji i momentów trzymających w napięciu. Warto przeczytać!

Marcin N | 2013-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2013

Udany debiut - błyskotliwa powieść, którą czyta się jednym tchem.
Jak najbardziej polecam!

niemczyq | 2013-05-01
Przeczytana: 09 kwietnia 2013

Bardzo dobrze mi się ją czytało! Całą podróż do Włoch ją czytałem.

Marcin | 2017-10-15
wydra19 | 2015-01-12