Potęga Bestii

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Kroniki Avantii (tom 3)
Wydawnictwo: Hachette
Call to War
Fantasy, Dziecięce, Herosi, Potwory
Selvia

Avantia jest ogarnięta wojną, a bezlitosne wojska Derthsina zalewają krainę. Wybrańcy są jedynymi, którzy mogą stanąć im na drodze. Czy w czasie wyprawy do Południowych Jaskiń, gdzie powinna znajdować się trzecia część maski, spotkają kolejne Bestie? I czy siły zła, które chcą przejąć władzę nad Avantią, zdołają przeszkodzić Tannerowi i jego przyjaciołom w wypełnieniu misji?

źródło opisu: Antykwariat Literacki24

źródło okładki: Antykwariat Literacki24

matt4e | 2017-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2017

Książka za 2,99 zastanawiałem się czego mogę się spodziewać ?
Potęga bestii 3 część sagi Kroniki Avanti
Książka opiera się głównie na odwiecznej walce dobra ze złem, nie brakuje elementów magii czy mitycznych stworzeń . Jeśli chodzi o samą fabułę jest dosyć wciągająca akcja nabiera tempa od początku nie zwalniając z kolejnymi rozdziałami byłem coraz bardziej ciekaw co przyniesie zakończenie .
Końcowa opinia jak najbardziej pozytywna mimo,że książka w dużej mierze jest skierowana do młodszego pokolenia, myślę każdy dorosły czytelnik po przeczytaniu nie zmarnuje czasu na poświecenie kilku godzin na zapoznanie się z tym co oferuje nam Adam Blade

OlaMol | 2015-09-29

„Przelatuję nisko i rozczapierzonymi szponami odpycham tłum. Kiedy zaczynają wymachiwać bronią, ląduje i rozpościeram szeroko skrzydła, zasłaniając słońce. Ci wieśniacy, którzy znaleźli się w cieniu, zaczynają uciekać. "
Jest to cytat z książki Adama Blade- „Kronika Avantii Potęga bestii". Jest to trzecia część tej serii. Tak jak reszta ta jest niesamowita, czyta się ją szybko. Ciekawa opowieść o Tannrze, Castorze i Gwen wyruszają na dalszą przygodę, jeśli można tak to nazwać. Muszą zapobiec upadku całego królestwa.
Nera, Gulkien i Firepos to potężne bestie, które pomagają Wybrańcom w ich przeznaczeniu.

Nie_Śmiertelna | 2017-01-20
Czarny_smok | 2016-10-13