Fall for Anything

angielski
anusiaa

Kiedy ojciec Eddie Reeves popełnia samobójstwo, dręczy ją jedno pytanie: dlaczego? Dlaczego kiedy był legendarnym fotografem oraz błyskotliwym nauczycielem? Dlaczego kiedy wydawało się, że znajdywał inspirację we wszystkim co zobaczył? I najważniejsze dlaczego skoro miał córkę, która kochała go bardziej niż ktokolwiek na świecie? Kiedy spotyka Cullera Evans`a, byłego studenta ojca i...

Kiedy spotyka Cullera Evans`a, byłego studenta ojca i fotografa, natychmiastowa i niebezpieczna atrakcja zaczyna się. Culler wydaje się wiedzieć więcej o ojcu niż ona i może być kluczem do tajemnicy otaczającej jego śmierć. Jednak odejście Eddiego osłabiło ją, a Culler Evans jest jej coraz bliższy. Jej potrzeba prawdy zniewala ją....ale co jeśli niektóre pytania lepiej zostawić bez odpowiedzi?

źródło opisu: http://www.goodreads.com

Izabela | 2017-05-25