Dopiero się rozkręcam

Wydawnictwo: Iuvi
Just Getting Started
978-83-63248-67-3
Pavel

Dzielę się swoją historią, by pokazać innym, że jeśli uwierzy się w siebie i swój cel, wszystko jest możliwe – Justin Bieber Od Tel Awiwu po Tokio – przez ostatnie kilka lat udało mi się zjeździć świat wzdłuż i wszerz. To wspaniałe, ale z drugiej strony ciężko mi uwierzyć, że jeszcze niedawno śpiewałem na ulicach mojego rodzinnego Stratford. Mogę z czystym sumieniem zaświadczyć, że...

– Justin Bieber

Teraz, gdziekolwiek się udam, spotykam się z miłym przyjęciem. To Wy jesteście dla mnie najważniejsi i dlatego dedykuję tę książkę każdemu, kto zechce śpiewać razem ze mną. Chcę podzielić się z Wami moim życiem w trasie – zarówno tymi bardzo emocjonującymi chwilami na scenie, jak i cennymi momentami spokoju, który dzielę z przyjaciółmi i rodziną. Chcę podarować Wam wejście za kulisy mojego świata. Bywa męczący, ale nie przestaje mnie zaskakiwać i jest cudowny.

źródło opisu: http://www.labotiga.pl/justin-bieber

źródło okładki: http://www.labotiga.pl/justin-bieber

"Never Say Never".

Chyba każdy słyszał o Justin'ie Bieber'ze. Jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki pop, bożyszcze nastolatek. Dla ciebie zapewne zwyczajny piosenkarz. Może nawet go nie lubisz. Dla mnie to idol, autorytet. Anioł.

Dla wielu ludzi zakochiwanie się w celebrytach jest dziecinne. Obstawiają, że artyści zaraz znudzą się nastolatkom i znajdą sobie kogoś innego. Są jednak wierni fani, którzy wspierają swoich idoli z całych sił, którzy szczerze kochają tych artystów oraz innych fanów, którzy tworzą razem wspierającą się, prawdziwą rodzinę. Takie rodziny nazywają się fandomami. Fandom Justin'a nazywa się Beliebers. Jestem w tym fandomie.

Być może dlatego ta książka ma dla mnie tak duże znaczenie. Wiem dużo o Justinie - na pewno nie wszystko, ja nawet nie widziałam go na oczy, ale ponieważ jest moim idolem, wiem naprawdę wiele. Wiem na przykład, pod jaką presją żyje. Wielu ludzi zapomina, że to człowiek, który ma uczucia. Obrażają go. Co rusz naruszana jest jego...

Ola | 2015-08-24

Bardzo fajna lektura dla fanów.

Emilybooks | 2015-04-05

Oh, kocham Justina Biebera odkąd pamiętam. Chciałabym wrócić do czasu kiedy przeczytałam tę książkę pierwszy raz. Czytałam ją tak wiele razy..moja ukochana książka! Polecam ją wszystkim którzy są fanami Justina lub chcą się coś o nim dowiedzieć!

Ania13 | 2014-09-18
Przeczytana: 18 września 2014

"Od Tel Awiwu po Tokio – przez ostatnie kilka lat udało mi się zjeździć świat wzdłuż i wszerz. To wspaniałe, ale z drugiej strony ciężko mi uwierzyć, że jeszcze niedawno śpiewałem na ulicach mojego rodzinnego Stratford. Mogę z czystym sumieniem zaświadczyć, że wszystko jest możliwe, marzenia się spełniają, a każdy kolejny dzień jest błogosławieństwem.
Niesamowite, jak bardzo zmieniło się moje życie i jak wiele jeszcze mnie czeka. Dopiero się rozkręcam."

Justin był zwykłym nastolatkiem z Kanady, który wrzucał filmiki na...

olarynkiewicz | 2014-07-02

Biografia spełniła moje wszelkie oczekiwania są zdjęcia jak i tekst nie nudzi można ją siąść i przeczytać w godzinkę jednym tchnieniem. Bardzo mi się podało to że były umieszczone cycaty lub wpisy z twittera na tle zdjęć. Polecam ją wszystkim antyfoną jak i fanom oraz beliebers

| 2013-10-21

"Dzielę się swoją historią, by pokazać innym, że jeśli uwierzy się w siebie i swój cel, wszystko jest możliwe." -Justin Bieber

"Dopiero się rozkręcam" to historia skromnego chłopaka z Kanady, który niegdyś żył w bardzo ubogiej rodzinie, a teraz jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów na świecie.
Justin opisuje tu epizody z dzieciństwa i momenty z trasy koncertowej. Czytelnicy mają okazję towarzyszyć mu zarówno we wspaniałych, jak i trudnych momentach w życiu. Chłopak opowiada m.in. jak znosi presję i sławę, co robi w wolnych chwilach między koncertami, jak wyglądają jego przygotowania do występów, z czym sobie nie radzi i co go przerasta, a także o miłości, jaką darzy swoich Beliebers.
W książce znajdziemy również mnóstwo fotografii chłopaka, wiele ciekawostek, wpisów z Twittera i dużo nieprawdopodobnych historii, które miały miejsce w życiu tego młodego piosenkarza. Dowiemy się też o procesie dorastania, który w błysku fleszy nie jest wcale łatwy.
"Dopiero się...

tajus | 2013-09-04
Przeczytana: 19 kwietnia 2013

Ach, ten Justin Bieber! Któż dziś nie słyszał o tym chłopaku? Urodzony w 1994 roku w kanadyjskim mieście London, wychowany przez matkę i dziadków, nie zdołał nacieszyć się dzieciństwem, bo już w wieku trzynastu lat został zauważony przez ludzi z muzycznego świata, którzy pomogli mu do niego wkroczyć z pozytywnym skutkiem. Do momentu sięgnięcia po książkę "Dopiero się rozkręcam" niewiele wiedziałam o tym młodym gwiazdorze - prawdę pisząc, o moje oczy i uszy obijały się przede wszystkim rozmaite przykre docinki na jego temat, których w Internecie jest od groma. Skąd ta ludzka zazdrość i nienawiść? Zapewne "bo tak". W końcu zwyczajny nastolatek o dziecinnym głosie w mgnieniu oka zrobił światową karierę, a przecież nie miał prawa tego robić! Pokochały go miliony osób, mimo że jego piosenki do jakichś ambitnych nie należą (ale z drugiej strony, czego oczekiwać po nastolatku?), a to też jest zabronione! Może i przyszło mu to wszystko łatwo i szybko, ale takie są teraz czasy - wielka siła...

sensitivecherry | 2013-08-15
Przeczytana: 12 lipca 2013

Książka ta jest ciekawsza od "First Step To Forever: My Story".
Przeczytałam w ok. 2h w pociągu.
Serdecznie polecam, szczególnie hejterom :D

Zuzia Michalska | 2013-07-26

Świetna książka, trochę tekstu, trochę zdjęć oraz parę tweetów Justin'a. Wszystko ładnie wydane i naprawdę świetnie się czyta. Bardzo gorąco polecam !
P.S Tak, jestem Belieber ;**

małaprinceska | 2013-07-13

Biografię przeczytałam gdyż jestem Belieber od czterech lat. Jest wspaniała. Posiada mnóstwo unikatowych zdjęć, pokazuje sytuacje z życia gwiazdora i idola nastolatek Justina Biebera, ukazuje nam koncerty i trasę po świecie "od kuchni". Książka pozwala spojrzeć na muzyka inaczej, jak na zwykłego chłopaka poza kurtyną sławy i blichtru. Opowieść o drodze na szczyt, talencie i marzeniach. Zdecydowanie godna polecenia wszystkim, zwłaszcza osobom negatywnie nastawionym do piosenkarza.