Wytrawne teksty

Wydawnictwo: LUKSEMBURK
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Wytrawne teksty
978-83-935134-0-6
lampka wina, wino, wytrawne, teksty
Luks

Nazywam się Luks Piekut i do niedawna byłem anonimowym miłośnikiem wina. Po cichu degustowałem, spisywałem wrażenia, nieśmiało spoglądałem zza Lampki Wina na komentarze pod wpisami na blogu (lampkawina.com). W lipcu 2012 roku wydałem książkę – „Wytrawne teksty” – podsumowanie dotychczasowej obecności bloga. Traktuję to jako literacko-pijacki coming out. Lubię wino. Lubię je pić, wąchać,...

Lubię wino. Lubię je pić, wąchać, poznawać, odkrywać, czytać o nim, słuchać, podróżować w miejsca gdzie powstaje. O winie lubię pisać – można o nim traktować niemal bez końca, bo wino żyje, pracuje, zmienia się.

Na łamach Lampki Wina rozlewam teksty – historie z winem w roli głównej, a czasem w tle, momentami słodkie, ale częściej wytrawne.

Książkę przeczytał m. in. Marek Bieńczyk, Wojciech Bońkowski, Tomasz Prange-Barczyński.

Więcej informacji: http://lampkawina.com/ksiazka

źródło opisu: http://lampkawina.com/